Gizlilik Koşulları

Genel Yönler

Müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerinin gizliliğine yönelik bir taahhüt olarak, herkesin görmesi için gizlilik politikamızı uygulamaya koyduk. Dahil edilen ayrıntılar, 25 Mayıs 2018 tarihli Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) Avrupa Yasası ile de uyumludur.

Müşterilerimizden veya web sitemizi ziyaret edenlerden (bundan böyle 'siz' olarak anılacaktır) aldığımız ve sakladığımız tüm veriler, yalnızca yaptığınız özel sorguda size yardımcı olmak amacıyla yapılır. Hiçbir koşulda bu verileri üçüncü bir tarafa aktarmayacağız.

Daha fazla açıklamaya ihtiyacınız varsa, lütfen yardım için aramak için verilen telefon numaramızı kullanın.

Kişisel veri güvenliğiniz

Adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız vb. gibi size özel olan ve sizi doğrudan tanımlayabilecek herhangi bir veri, mümkün olduğunca güvenli bir şekilde ele alınacaktır. Bu, aşağıdaki noktaları içerir;

Sizden veri istediğimizde, onay isteyeceğiz, web sitemiz aracılığıyla bu, aşağıdakilerle ilgili net ayrıntılar içeren olumlu bir onay kutusu aracılığıyla yapılır.
Web formlarımız aracılığıyla bilgi gönderirken, veriler, web sitemizin URL'sindeki https:// aracılığıyla eylemde görebileceğiniz SSL sertifikamız aracılığıyla şifrelenecektir.
E-posta hesaplarımız da SSL kullanır, bu nedenle aldığımız herhangi bir e-posta da bizim tarafımızdan güvenlidir. Tam güvenliği sağlamak için, bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde gönderdiğinizden de emin olmalısınız.

Unutulma hakkın

Sizinle ilgili tutulan herhangi bir veriyi, bizim tarafımızdan unutulmak istemeniz durumunda, hızlı bir şekilde tanımlamamıza ve kaldırmamıza olanak tanıyan yerinde BT sistemlerimiz var. Bu, GDPR 'unutulma hakkı' ile uyumludur ve AB tarafından belirlenen 1 aylık süre içinde uyacağız.

Hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verilerin kaldırılmasına devam etmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.